Festiwal Smaków Food Trucków po raz pierwszy w Legionowie 13 – 14 PAŹDZIERNIKA!

Festiwal Smaków Food Trucków po raz pierwszy w Legionowie!

Food trucki z całej Polski oraz dania kuchni z różnych stron świata już 13 i 14 października przy Arenie Legionowo.

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce. Do udziału w wydarzeniu zapraszane są najlepsze food trucki z całej Polski. Dobierane są one pod kątem różnorodności i jakości serwowanych potraw. W jednym miejscu pojawią się reprezentanci kuchni wielu krajów i kontynentów. Festiwal Smaków Food Trucków odbywa się w wielu miastach Polski, a w tym roku po raz pierwszy zawita do Legionowa.

Food trucki, które przyjadą na festiwal, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w wydarzeniu.

Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz muzyczka, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności I edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Legionowie.

Już teraz planujcie smaczny weekend z food truckami.

Data: 13 i 14 października
Godziny: sobota 12:00-21:00 i niedziela 12:00-20:00
Miejsce: Arena Legionowo
Wstęp bezpłatny.

Zapraszamy na stronę wydarzenia:

www.facebook.com/events/476833766053685/

Wkrótce więcej informacji oraz liczne konkursy z nagrodami.

Patronat Honorowy:

Prezydent Miasta Legionowo

Partner:
Browar Amber