Map, Vacation, Travel, Driving, Holiday, Car Keys

Wystarczy tylko chwila nieuwagi, aby wewnątrz samochodu zatrzasnąć kluczyki. Jak można je wtedy odzyskać?

Zatrzaśnięte w aucie kluczyki to problem, który może dotknąć każdego kierowcy. Problem ten dotyczy przede wszystkim starszych samochodów, które posiadają możliwość zaryglowania drzwi przed zamknięciem. Zdarza się też, że awaria autoalarmu spowoduje zatrzaśnięcie kluczyka w pojeździe, gdy zamkniemy za sobą drzwi i zostawimy go w środku.

Co można zrobić wtedy, gdy kluczyk jest zatrzaśnięty w pojeździe? Najlepszy wybór to awaryjne otwieranie auta Katowice to jedno z wielu miast, gdzie można skorzystać z tego rodzaju usługi.

Z awaryjnego otwierania zamków w samochodzie można skorzystać między innymi w firmie Serwis Zamków 24.

Co warto wiedzieć o awaryjnym otwieraniu zamków? Jakie metody stosowane są wtedy najczęściej? Ile trzeba będzie zapłacić za taką właśnie usługę?

Awaryjne otwieranie auta Katowice – szybka pomoc, gdy kluczyk jest zatrzaśnięty

Jeśli wskutek nieuwagi albo awarii doszło do zatrzaśnięcia kluczyka w środku samochodu, a my nie mamy dostępu do duplikatu kluczyka, wtedy warto wybrać awaryjne otwieranie auta prowadzone przez profesjonalną firmę.

Usługa taka jak awaryjne otwieranie samochodów Katowice oraz w innych miejscowościach jest dostępna bardzo często przez 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu, dlatego też z serwisem świadczącym takie usługi możemy skontaktować się o dowolnej porze dnia lub nocy, w tym także w weekendy oraz w święta.

Firma w krótkim czasie wyśle do nas swojego pracownika wyposażonego w odpowiednie narzędzia, za pomocą których możliwe będzie otwarcie pojazdu.

Awaryjne otwieranie auta Katowice – jakie metody stosuje się najczęściej?

Metoda na awaryjne otwieranie samochodu dobierana jest indywidualnie w zależności od rodzaju pojazdu, co będzie miało także przełożenie na jej cenę.

W przypadku samochodów starszych najczęściej wykorzystuje się metodę polegającą na użyciu haczyka w celu podniesienia przycisku zamka. W modelach nowszych metoda ta pozwala na naciśnięcie przycisku na pilocie w celu otwarcia pojazdu. Dodatkowo stosuje się wtedy przyssawki i pneumatyczne poduszki, które ułatwiają wprowadzenie haczyka do wnętrza pojazdu.

Druga metoda to otwieranie auta z wykorzystaniem narzędzi ślusarskich. Są to specjalne narzędzia precyzyjne przeznaczone do otwierania zamków. Wprawny specjalista potrafi dzięki nim w kilka minut otworzyć drzwi bez korzystania z haczyków, przyssawek i poduszek pneumatycznych.

Awaryjne otwieranie auta Katowice – ile trzeba zapłacić?

Jeśli potrzebne jest awaryjne otwieranie samochodu Katowice to jedno z wielu miast, gdzie można skorzystać z tego rodzaju usług. Świadczy je wiele firm, w tym wspomniana już firma Serwis Zamków 24.

Cena za otwieranie samochodów Katowice i w innych dużych miastach jest zależna przede wszystkim od rodzaju samochodu, wybranej metody, a także stopnia skomplikowana prac.

Najczęściej za awaryjne otwieranie samochodów w Katowicach trzeba będzie zapłacić sumę od około 200 do nawet 600 złotych.

Podsumowując, najlepiej zawsze pilnować swoich kluczyków do samochodu, aby nie zatrzasnąć ich w środku. Gdy jedna już do tego dojdzie, najlepszym wyborem będzie awaryjne otwieranie zamków Katowice czy w okolicznych miejscowościach – wtedy drzwi będzie mógł otworzyć specjalista, który posiada w tym zakresie duże doświadczenie i zrobi to szybko i sprawnie!