Zadbaj o swoje nawodnienie stosując specjalne urządzenia filtrujące wodę, która dostępna jest w kranie. Nie musisz wydawać pieniędzy i kupować wodę w plastikowych butelkach, które nie tylko narażają cię na koszty, ale również zagrażają środowisku naturalnemu. Przygotowane z plastiku butelki rozkładają się nawet 1000 lat, co może przysporzyć dużo problemów naszemu domowi, jakim jest matka ziemia.

Butelki z filtrem to zbawienie w dzisiejszych czasach. Pozwalają na przefiltrowanie wody z kranu, nie tracąc odpowiednich właściwości zdrowotnych, natomiast blokują przedostawanie się szkodliwych substancji.

Butelki z filtrem – gdzie kupić?

We współczesnych czasach jakość wody jest bardzo ważna, ponieważ coraz więcej osób narzeka na obecny w wodzie kamień oraz substancje szkodliwe, takie jak metale ciężkie i inne zanieczyszczenia. Butelki filtrujące wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, które zapewnia odpowiednią funkcjonalność i użytkowanie. Najbardziej zadowoleni będą sportowcy oraz pozostali aktywni użytkownicy. Przy używaniu tego typu butelek, dużo łatwiej jest zadbać o odpowiednie nawodnienie podczas wysiłku fizycznego.

Butelki z filtrem – dostępność

Butelki z filtrem dostępne są w różnych wersjach i różnej pojemności. Najbardziej popularna jest pojemność 0,5l. Każdy egzemplarz posiada różnorodne kolory, które dobierać możesz według własnego uznania. Przed zakupem warto zastanowić się nad ilością filtrów, które dostępne są przy zakupie butelki. Jeden filtr wytrzyma około trzy miesiące.