Wyniki XXXV Biegów Przełajowych

W minioną sobotę odbyła się kolejna edycja Biegów Przełajowych o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo. W Mikołajkowej rywalizacji wzięło udział niespełna 200 uczestników, tak liczna grupa zmagała się z 12 km ścieżek leśnych dla mężczyzn i 6 km dla kobiet. Jesienna aura sprzyjała uczestnikom.  Bardzo liczna grupa dzieci bo ponad 200 stawiło się na starcie biegów 9 grudnia którym dopingował Mikołaj i oczywiście rodzice. Na każdego uczestnika na mecie czekał upominek i medal.

Wyniki biegu dorosłych

XXXV Biegi Przełajowe

Wyniki biegów dziecięcych:

DZIEWCZYNKI 2013 i młodsze

  1. Michalina Budkiewicz
  2. Magda Pszczółkowska
  3. Ola Jankowska
  4. Dagmara Stępień
  5. Ola Kołodziej
  6. Nela Dąbrowska
  7. Jan Tański
  8. Maja Kaczmarek
  9. Marysia Witkowska
  10. Natalia Krztoń
  11. Pola Sołdah

CHŁOPCY 2013 i młodsi

  1. Aleksander Milewski
  2. Kornel Krajewski
  3. Marcel Kućmierek
  4. Borys Szymcza

DZIEWCZYNKI 2011 – 2012

  1. Antonina Kozerska
  2. Iga Andrzejczuk
  3. Julia Kaczmarek
  4. Lena Miniak
  5. Karolina Klejment
  6. Maria Stępień
  7. Maria Glinka

CHŁOPCY 2011 – 2012

  1. Stanisław Łapiński
  2. Mateusz Górecki
  3. Wojciech Krztoń
  4. Jan Świerczewski
  5. Bartosz Pokojski
  6. Aleksander Tański
  7. Patryk Pitus
  8. Jan Tomaszewski
  9. Adaś Bijoś
  10. Ignaś Kącki
  11. Jakub Rynkiewicz
  12. Dominik Sumiński
  13. Juliusz Fijołowicz
  14. Karol Kołodziej

DZIEWCZYNKI 2010 – 2009

  1. Nikola Omen
  2. Weronika Kozerska
  3. Ewa Dulęba
  4. Liliana Górecka
  5. Oliwia Skultecka
  6. Alicja Antoniak
  7. Ania Bijoś
  8. Julia Jankowska
  9. Ania Kaczorek
  10. Maria Pszczółkowska
  11. Sumińska Paulina
  12. Małgosia Kućmierska
  13. Anna Dominiak
  14. Zuzanna Kołodziej
  15. Maja Witkowska
  16. Aleksandra Skibiniewska
  17. Pola Dąbrowska

CHŁOPCY 2010 – 2009

  1. Franciszek Machnowicz
  2. Szymon Mentlak
  3. Przemysław Bęza
  4. Jarek Dąbkowski
  5. Maciej Jedyński
  6. Jan Koprowski
  7. Dawid Jastrzębski
  8. Jan Pietrzyk
  9. Antoni Machowicz
  10. Wojciech Kaniewski
  11. Piotr Koralnik
  12. Kacper Karczewski
  13. Piotr Rynkiewicz
  14. Tymek Sołdah
  15. Wiktor Wasik
  16. Krystian Romanowski
  17. Wojciech Rudnicki
  18. Dawid Bogdan
  19. Bruno Kaczmarek

DZIEWCZYNKI 2007-2008

1. Beata Kazimierczak
2. Anna Rżysko
3. Ewa Derlacz
4. Zuzia Czajka
5. Oliwia Marczak
6. Zuzanna Orłowska
7. Magdalena Orlińska
8. Małgorzata Kordus
9. Julia Osiecka
10. Anna Gryczon
11. Maria Hempel
12. Kornelia Dziedzińska
13. Emilia Omen
14. Danuta Tomaszewska
15. Marta Sołoducha
16. Oliwia Dudkiewicz
17. Małgorzata Jaros
18. Oliwia Wrześniak
19. Malwina Głowacka
20. Dominika Okupska
21. Wiktoria Pham
22. Aleksandra Krzeszowska
23. Jadwiga Jedyńska
24. Aleksandra Matuła
25. Aleksandra Książek
26. Laura Ołdak
27. Wiktora Nowaczyńska

CHŁOPCY 2007 – 2008

1. Kostek Kącki
2. Bartosz Rawski
3. Alan Jastrzębski
4. Marcin Dulęba
5. Michał Ulejczyk
6. Jan Skarzyński
7. Maciej Karczewski
8. Dawid Organek
9. Franek Kiljan
10. Marek Składanek
11. Franek Bijoś
12. Kajetan Kościelski
13. Michał Chaciński
14. Karol Fronczak
15. Piotr Zabłocki
16. Mikołaj Miniak
17. Piotr Skarzyński
18. Mateusz Iwanko
19. Mateusz Lisowski
20. Jan Pokojski
21. Cezary Wojdyna
22. Mateusz Szczęsny
23. Łukasz Kaczorek
24. Bartek Pyrzanowski

DZIEWCZYNKI 2005 – 2006

  1. Aleksandra Madajczak
  2. Marta Adamiak
  3. Iga Siwiec
  4. Amelia Omen
  5. Julia Sitek
  6. Natalia Jakubowska
  7. Marta Jarzyna
  8. Paulina Dymkowska
  9. Alina Wilner
  10. Natalia Dołęgowska
  11. Julia Orlińska
  12. Weronika Przygoda
  13. Julia Mentlak
  14. Kinga Wójcik
  15. Zuzanna Staważ
  16. Julia Grzeszczyk
  17. Maria Dziadecka
  18. Weronika Nowaczyńska
  19. Klaudia Nowosielska
  20. Oliwia Paź
  21. Kinga Przemek
  22. Danusia Derlacz
  23. Adrianna Zabłocka
  24. Gabrysia Rudnicka
  25. Basia Pochmara

CHŁOPCY 2005 – 2006

  1. Mario Tran
  2. Igor Nowakowski
  3. Karol Kołecki
  4. Łukasz Kosowicz
  5. Jan Sztejnert
  6. Michał Dominiak
  7. Kacper Andrzejewski
  8. Mikołaj Wyszkowski
  9. Bartosz Orłowski
  10. Kacper Kisieliński
  11. Karol Krynicki
  12. Dominik Atliński
  13. Igor Flis
  14. Hubert Szymusiak
  15. Michał Uchal
  16. Eryk Skawiński
  17. Marcin Bęza
  18. Arkadiusz Jakowiuk
  19. Maks Grygieńc
  20. Dawid Lachendrowicz

DZIEWCZYNKI 2003-2004

1. Natalia Gawek
2. Natalia Rudnik
3. Hanna Fabiszewska
4. Weronika Lewandowska
5. Alicja Rozwadowska
6. Patrycja Wągrudzka
7. Klaudia Jędrysiak
8. Kamila Ulejczyk

CHŁOPCY 2003-2004
1. Łukasz Centkowski
2. Szymon Jasiński
3. Dominik Kawka
4. Ryszard Wilner
5. Piotr Chaciński
6. Marcin Bogdan
7. Tomy Makuch
8. Tvinh Le Khanh
9. Daniel Szulc
10. Eryk Brzeziński
11. Patryk Chojecki
12. Dawid Mac
13. Jakub Wójcik
14. Hubert Nieliwodzki
15. Damian Powała
16. Mateusz Janus
17. Jan Batkowski
Dziewczyny 2002 i starsze
1. Weronika Andryszczyk
2. Agata Szymańska
3. Dominika Koprowska
4. Klaudia Olender

CHŁOPCY 2002 i starsi

1. Filip Piotrowski
2. Dawid Chyła
3. Daniel Nosarzewski
4. Jakub Błoch
5. Rafał Szkopiec
6. Michał Przygoda
7. Bartosz Uchal
8. Krystian Krajda
9. Artur Dymkowski
10. Dominik Głowacki