WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

Wypożyczalnia rowerów w Arenie Legionowo

ul. Chrobrego 50 B

tel.: 22 766 45 33

Bezpłatna wypożyczalnia rowerów w Arenie Legionowo od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10.00 – 18.00.

Arena Legionowo zaprasza miłośników aktywnej turystyki do korzystania w wypożyczalni rowerów i Punktu Informacji Turystycznej, który działa w legionowskiej Arenie.

Do dyspozycji mieszkańców i turystów udostępniamy 94 dobrej jakości, specjalnie oznakowane rowery. W Punkcie Informacji Turystycznej znajdują się foldery oraz ulotki prezentujące lokalne atrakcje turystyczne i rekreacyjne oraz mapy szlaków rowerowych. Rowery można wypożyczyć bezpłatnie za okazaniem dokumentu tożsamości (ze zdjęciem), podpisaniu umowy i zaakceptowaniu regulaminu.

W wypożyczalni znajduje się 94 rowerów (w większości zaopatrzonych w koszyki przednie lub tylne), w tym 13 rowerów dziecięcych. Ponadto 18 rowerów zaopatrzonych jest w foteliki dla dzieci, a 4 rowery mają zamontowane wózki (przyczepki) do przewożenia dzieci. Do rowerów dopożyczyć można kaski, zapinki i kamizelki odblaskowe.

 

NASZE ROWERY

Zasady wypożyczania rowerów

Umowa_wypożyczenia roweru 2017

www.aktywnelegionowo.pl

Punkt Informacji Turystycznej

Centrum Komunikacyjne w Legionowie

ul. Kościuszki 8A

Tel. 519 151 717

Filia bezpłatnej wypożyczalni rowerów znajduje się w Punkcie Informacji Turystycznej w Legionowie, działającym w Centrum Komunikacyjnym przy ul. Kościuszki 8A . Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00 i w weekendy w godz. 10.00 – 18.00.

Miłośnicy rowerowych wycieczek po powiecie legionowskim mają tu do dyspozycji 10 rowerów, z których dwa wyposażone są w foteliki dla dzieci. Oprócz tego mogą zaopatrzyć się w bezpłatne mapy, na których zaznaczono szlaki piesze i rowerowe w całym powiecie legionowskim. Dostępne są tam również bezpłatne foldery i przewodniki, w których można znaleźć szereg atrakcji, zarówno nad Jeziorem Zegrzyńskim, jak i w całym powiecie, z których miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą skorzystać podczas planowania wycieczek.

Planując przejażdżki rowerowe warto zainstalować BEZPŁATNĄ APLIKACJĘ MOBILNĄ „POWIAT LEGIONOWSKI”, która oprócz opisów tras, zawiera bazę noclegów, gastronomii, wypożyczalni sprzętu turystycznego, opisy atrakcji i wiele innych ciekawostek. Można ją pobrać ze sklepu Google Play lub AppStore.

Umowa wypozyczenia roweru 2017

 

 

rowery 3 rowery 4 rowery1 rowery2