X Legionowska Dycha

10 czerwca 2018 roku Arena Legionowo zorganizowała biegi w ramach X jubileuszowej LEGIONOWSKIEJ DYCHY. Żeby „dziesiątkom” stało się zadość – pierwotnie mieliśmy plan, aby bieg rozpocząć o godz.10:00, ale przecież ostatnie upały tak wszystkim dały się we znaki, że ostatecznie zdecydowaliśmy, iż biegacze wystartują o godzinę wcześniej.

Biegły kobiety, biegli mężczyźni, biegli ludzie młodzi, bardzo młodzi oraz ci, którzy mogą być dobrym wzorem do naśladowania jako długoletni, wytrwali biegacze. Długość trasy biegu głównego to 10.000 metrów. 10 kilometrów to pierwszy dystans, podczas którego rzeczywiście można poznać swoje sportowe możliwości długodystansowca.

Biegło ponad 400.biegaczy! Kolejny rekord pobity! LEGIONOWSKA DYCHA z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wielka to dla nas radość!

Od 11:15 rozpoczęły się biegi dziecięce, które także przyciągnęły tłumy – wśród najmłodszych było ponad 230.sprinterów! Oczywiście dzieci startowały w różnych kategoriach wiekowych – dla jak największego wyrównania możliwości.

Każdy zawodnik uhonorowany został pamiątkowym medalem – niech będzie motywacją i dopingiem do kolejnych sportowych sukcesów i kolejnych sportowych rekordów.

Zwycięzcy w wielu kategoriach, zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych – dodatkowo wyróżnieni zostali nagrodami pieniężnymi, pucharami, statuetkami oraz upominkami.

Piotr Zadrożny, Zastępca Prezydenta Legionowa, gratulował zawodnikom zwycięstwa.

A kibice? – NIEZASTĄPIENI! Takiego dopingu życzymy każdemu sportowcowi w każdych zawodach.

No i mamy kilku zawodników, którzy nie opuścili żadnej DYCHY 🙂 Dziękujemy i gratulujemy.

Zdjęcia mówią same za siebie – spójrzcie jak dużo i jak fajnie się działo!

Serdecznie zapraszamy do Areny Legionowo.

Więcej: http://polskabiega.sport.pl/polskabiega/1,105609,9711100,Bieg_na_10_km___jak_i_dlaczego_warto_biegac__dyche__.html