XXXVI Biegi Przełajowe już za nami… Dziękujemy uczestnikom!

Wspaniała wiosenna pogoda sprzyjała tegorocznym XXXVI Biegom Przełajowym o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo. Najszybciej pobiegła Olesia Didovodiuk, reprezentująca klub biegowy ze śląskiego Rudnika. Dystans 6km pokonała w 23:29. Drugą lokatę wywalczyła Patrycja Talar, która minęła linię mety z czasem 23:30, na trzeciej lokacie uplasowała się Kinga Reda z Wieliszew Heron Team – 24:43.
Wśród mężczyzn również triumfował zawodnik z Ukrainy Dmytro Didovodiuk z ukraińskiego miasta Iwano-Frankiwsk z czasem – 46:28. Drugie miejsce zajął Grzegorz Wartałowicz z miejscowości Klaudyn – 47:59. Na trzecim stopniu podium zameldował się legionowianin Jarosław Kulik – 48:48.
Wszyscy amatorzy biegania licznie stawili się na starcie Biegi dziecięce również możemy zaliczyć do udanych, uczestnicy uplasowali się na poniższych miejscach:

Dziewczynki 2013 i młodsze
1. Michalina Butkiewicz
2. Aleksandra Jankowska
3. Michalina Abramek
4. Maja Jakubowska
5. Maja Suchocka
6. Basia Rucińska
7. Alicja Targońska
8. Nela Dąbrowska
9. Liliana Sobkiewicz
10. Antonina Chmiel
11. Justyna Przygoda

Chłopcy 2013 i młodsi
1. Kornel Krajewski
2. Adam Piątkowski
3. Jan Tański
4. Aleks Dąbrowski
5. Maks Dąbrowski
6. Kacper Orłowski
7. Wiktor Żakowski
8. Piotr Rożnowski
9. Artur Radosiński
10. Antoni Forysiak
11. Miłosz Szczerba
12. Alek Rzewuski

Dziewczynki 2011 – 2012
1. Antonina Kozerska
2. Kaja Matusiak
3. Lena Miniak
4. Agata Krupko
5. Paulina Szymaniak
6. Lila Bodner
7. Basia Koralnik
8. Oliwia Majewska
9. Aleksandra Artecka

Chłopcy 2011 – 2012
1. Sebastian Romańczuk
2. Dominik Sumiński
3. Tymon Rzewuski
4. Paweł Machnacki
5. Szymon Orłowski
6. Aleksander Tański
7. Dominik Wasilewski
8. Kamil Bartkowski
9. Wiktor Adamowicz
10. Ignaś Kącki
11. Aleksander Milewski

Dziewczynki 2009 – 2010
1. Weronika Kozerska
2. Maja Szczerba
3. Aleksandra Kucińska
4. Paulina Sumińska
5. Julia Jankowska
6. Oliwia Kosowska
7. Pola Dąbrowska

Chłopcy 2009 – 2010
1. Szymon Mentlak
2. Franciszek Machowicz
3. Jak Koprowski
4. Jakub Utko
5. Michał Łaniewski
6. Maciej Pereczkowski
7. Piotr Koralik
8. Dawid Rostowski
9. Mateusz Butkiewicz
10. Tomasz Utko

Dziewczynki 2008 – 2007
1. Małgorzata Piątkowska
2. Weronika Romańska
3. Julia Bodner
4. Klaudia Nowosielska
5. Karolina Garbarczyk

Chłopcy 2008 – 2007
1. Kostek Kącki
2. Bartosz Życzyński
3. Kacper Buczkowski
4. Kacper Szustak
5. Ksawery Kwiatkowski
6. Karol Matusiak
7. Witold Gołaszewski
8. Mikołaj Miniak
9. Julian Żakowski
10. Artur Rożnowski

Dziewczynki 2005 – 2006
1. Natalia Życzyńska
2. Aleksandra Madajczak
3. Iga Siwiec
4. Marta Jarzyna
5. Natalia Eisenmann
6. Anna Walczuk
7. Weronika Przygoda
8. Natalia Dołęgowska
9. Julia Mentlak
10. Karina Tkaczuk
11. Klaudia Cichosz
12. Ewa Godlewska
13. Beata Hanc
14. Wiktoria Winiarczyk

Chłopcy 2005 – 2006
1. Dominik Łyczywek
2. Kacper Kisieliński
3. Eryk Sławiński
4. Mikołaj Wyszkowski
5. Jędrzej Gołaszewski

Dziewczynki 2003 – 2004
1. Natalia Gawek
2. Dominika Pisarek
3. Wiktoria Gąsiorek
4. Amelia Szmaglik

Chłopcy 2003 – 2004
1. Dominik Ławka
2. Olek Klimko
3. Patryk Chojecki
4. Daniel Szulc
5. Bartosz Kuciej
6. Mateusz Chmura

Dziewczynki 2001 – 2002
1. Weronika Andryszczyk
2. Anna Ptaszek
3. Dominika Koprowska
4. Adrianna Lachawiec

Chłopcy 2001 – 2002
1. Krzysztof Reksulak
2. Jakub Błoch
3. Michał Przygoda