Słyszałeś, że w Warszawie nie warto robić wesela? Nie wiesz, skąd panuje takie przekonanie? Zajrzyj do poniższego tekstu! Prezentujemy w nim 5 najważniejszych powodów dla których i ty możesz uznać, że lepiej zorganizować wesele poza Warszawą.

Z dala od korków i tłoku

Warszawa to jedno z najchętniej odwiedzanych miast. Pełno tu ludzi zarówno w powszednie dni, jak i w weekendy. W praktyce oznacza to korki, trudności z parkowaniem oraz duży gwar. Decydując się na wesele w najbardziej zatłoczonych miejscach, narażamy siebie, jak i swoich gości na nieprzyjemności. Oczywiście można tego uniknąć, gdy naszym wyborem nie będzie sala weselna warszawa, ale jej obrzeża. Co ważne, nawet nie musimy ruszać się daleko. Idealna sala znajduje się na pograniczu Warszawy i gminy Izabelin, a od samego centrum Warszawy to zaledwie 15 minut. O jakiej sali mowa? O sali weselnej Sevilla.

Wysoka jakość usług w rozsądnej cenie

Domy weselne znajdujące się poza Warszawą zapewniają wysoką jakość usług i to w rozsądnej cenie. Jeśli porównany cennik domu weselnego z centrum miasta z tym, który znajduje się na jego obrzeżach, szybko zrozumiemy, że rozbieżność bywa całkiem spora. Oczywiście korzystniej prezentują się ceny sali weselnej spoza Warszawy. W centrum za salę o podobnym wystroju przyjdzie nam zapłacić nawet dwa razy drożej. Poza tym pamiętajmy o jakości usług. Przykładowo obsługa domu weselnego Sevilla jest profesjonalna, zapewnia wsparcie na każdym etapie przygotowań, jak i w trakcie trwania przyjęcia. Czy w Warszawie spotkasz tak zaangażowaną obsługę? To już temat dyskusyjny.

Dostęp do nowoczesnej sali

Nie sposób pominąć też tego, że dom weselny z okolic Warszawy udostępnia nam nowoczesną salę. Jest ona utrzymana na najwyższym poziomie, a w dodatku zachowana w czystości. Sala weselna jest przystosowana do różnego typu imprez okolicznościowych. Wzbogacona została o wiele ukrytych światełek, które potrafią tworzyć wyjątkowy klimat. Na uwagę zasługuje również przygotowanie sali pod względem nagłośnienia, czy akustyki. Dzięki temu nie ma problemów z brzmieniem, jak i podłączeniem sprzętu.

Możliwość wprowadzania własnych modyfikacji

Warto również wspomnieć, że to właśnie właściciele sal weselnych poza Warszawą pozwalają na wprowadzanie modyfikacji w wystroju. W samej Warszawie już takich możliwości zazwyczaj nie mamy. Jest jeden wystrój, który nie podlega dyskusji. Jedyne zmiany, jakie mogą zajść, to na dekoracji stołów, czyli np. można wzbogacić je o winietki. Inne zmiany niestety rzadko kiedy wchodzą w grę. Zupełnie inaczej jest w Sevilli, czyli właśnie sali oddalonej od centrum miasta. Tutaj wnętrze sali specjalnie zostało utrzymane w białej kolorystyce, gdyż stanowi dobre tło dla wszelkiego typu dodatków. Co ważne, o ich wyborze, zawsze decyduje Młoda Para. Jednak na tym nie koniec, można dowolnie ustawiać też stoły, jak i wybierać zgodnie ze swoimi upodobaniami menu.